Forum  Strona Główna
www.apu.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odszkodowanie z zus

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Odszkodowania - wasze pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin.andrzejak1

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 2:28 pm    Temat postu: odszkodowanie z zus Odpowiedz z cytatem

Witam na forum. Miałem wypadek przy pracy w wyniku którego został uszkodzony "stożek barkowy" - tak napisał lekarz . czy mogę liczyć na jakieś odszkodowanie z ZUS i ile procent. Dodam że PZU przyznało mi 4% trwałego uszczerbku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zespół APU
Site Admin

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne procent przyznany z ZUS będzie zbliżony. Proponuje Panu przeanalizować swój przypadek w oparciu o ocenę/tabelę stałego lub długotrwałego procentowego uszczerbku na zdrowiu stanowiącej załącznik do rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej z dnia 18 grudnia 2002 r. w sprawie szczegółowych zasad orzekania o stałym lub długotrwałym uszczerbku na zdrowiu, trybu postępowania przy ustalaniu tego uszczerbku oraz postępowania o wypłatę jednorazowego odszkodowania (Dz. U. Nr 234, poz. 1974).
022 854 10 03
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Odszkodowania - wasze pytania Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: